Promocje

Author tools:

Każda osoba, która wykupi podraunek urody w prezencie dla bliskiej osoby otrzyma 20% zniżki na wybraną przez siebie usługę.

 

KARBOKSYTERAPIA- czyli zabieg, dzięki któremu można zrewitalizować skórę, odmłodzić, zmniejszyć tkankę tłuszczową, rozstępy, cellulit, obrzęki i cienie pod oczami w marcu i kwietniu w serii zabiegów ostatni zabieg gratis :)

Mechanizm działania: W momencie iniekcji gaz rozchodzi się równomiernie pod skórą, rozszerza naczynia krwionośne a dzięki temu poprawia odżywienie i dotlenienie tkanek. Podawany dwutlenek węgla stymuluje procesy regeneracji tkankowej, powstają nowe, drobne naczynia krwionośne, więc skóra staje się biologicznie młodsza i silniejsza.
 

Karboksyterapia pobudza naturalne procesy, które często są uśpione w naszym organizmie, ze względu na starzenie się, nieprawidłowy styl życia, odżywiania, brak aktywności fizycznej. Karboksyterapia wywołuje lekki i krótkotrwały stan zapalny, który uruchamia produkcję kolagenu i elastyny. Proces przebudowy rozpoczyna się zwykle już po pierwszym zabiegu i trwa do kilku tygodni po zakończeniu serii zabiegowej. Włókna kolagenowe obkurczają się, poprawia się mikrokrążenie, dzięki czemu skóra staje się gładsza i bardziej sprężysta. Efekty będą widoczne jeszcze przed wakacjami:)